Dudley & Kiniya

Dudley & Kiniya

2012 CDA 30th Reunion Group List

• 5 years ago • Uncategorized

2012 CDA 30th Reunion Group
1982 Cubs, 1983 Plebes, 1984 Juniors and 1985 Seniors

Below is a complete list from The Last Whistles of your cohort. Please pass on the 30th Anniversary information to any of the guys on this list. Looking forward to seeing you on the 23rd!

 

 

Adkins Roy Cub 1982
Arrouet Paul Plebe 1983
Aysseh Gordon Junior 1984
Baggaley Brent Cub 1982
Baird Cameron Cub 1982
Banta Benjamin Plebe 1983
Barton Randolph Plebe 1983
Beach Dale Plebe 1983
Beckley Dan Cub 1982
Benedict Andrew Plebe 1983
Bentley Joseph Plebe 1983
Bergmans Pieter Cub 1982
Boney John Cub 1982
Boodell Peter Junior 1984
Boodell David Junior 1984
Bostic Timothy Junior 1984
Branch Rajal Plebe 1983
Brennan Matthew Cub 1982
Brokaw Carter Cub 1982
Bronk William Cub 1982
Brower Gregory Cub 1982
Bruneau Jamie Junior 1984
Brust Frederick Cub 1982
Burl Walker Cub 1982
Burns Timothy Junior 1984
Calligeros David Senior 1985
Carlson John Plebe 1983
Carr Gregory Plebe 1983
Castellano Doug Plebe 1983
Cheroske Jay Senior 1985
Chinlund James Cub 1982
Clark Christopher Cub 1982
Clayton Andrew Junior 1984
Clifford Charlie Cub 1982
Cochran David Senior 1985
Collins John Cub 1982
Connor Rory Senior 1985
Connor Rory Junior 1984
Coombs Joshua Junior 1984
Cote Christopher Plebe 1983
Craig Kevin Plebe 1983
Danforth Hayes Cub 1982
Davidson Roderick Cub 1982
Dean Timothy Cub 1982
DeRensis Peter Cub 1982
Deuval William Junior 1984
Donahue Joseph Plebe 1983
Donahue John Plebe 1983
Dostal Marshall Plebe 1983
Draper Stuart Plebe 1983
Dunn John Cub 1982
Dunn Seth Plebe 1983
Evans Torrey Cub 1982
Fairchild Charles Plebe 1983
Fee Michael Cub 1982
Felt Robert Cub 1982
Feuer James Senior 1985
Finsthwait Wm.Scott Cub 1982
Fitzgerald Andrew Cub 1982
Fitzpatrick John Cub 1982
Flanagan Jason Junior 1984
Ford Robert Plebe 1983
Fox Thomas Cub 1982
Frank Ian Cub 1982
Fricke Richard Cub 1982
Gaffney Robert Cub 1982
Gammill Chandler Cub 1982
Gibbons Robert Junior 1984
Goff David Cub 1982
Gogolak David Cub 1982
Gonzalez Daniel Senior 1985
Goodbody Angus Junior 1984
Gottsegen Joshua Plebe 1983
Grand Wolfe Junior 1984
Greenawalt Robert Plebe 1983
Grimm Stephen Cub 1982
Grosscup Benjamin Cub 1982
Grotto John Cub 1982
Groves Brian Plebe 1983
Hammer David Senior 1985
Hanel Jason Junior 1984
Hanson Stephen Cub 1982
Harman John Cub 1982
Harrell Matthew Cub 1982
Harrell Phillip Cub 1982
Hayes Brooke Cub 1982
Heller Christopher Junior 1984
Higgins Paul Cub 1982
Hock Fletcher Plebe 1983
Hogan Christopher Junior 1984
Holmes Larry Junior 1984
Hood Chris Senior 1985
Howard David Junior 1984
Huber Donald Cub 1982
Huiner Charles Cub 1982
Hunt Leith Senior 1985
Immergut Matthew Cub 1982
Ives David Cub 1982
Jennings Blair Plebe 1983
Jones Alex Senior 1985
Juzaitis John Cub 1982
Kain Richard Senior 1985
Kaufman Joseph Plebe 1983
Keller Blair Plebe 1983
Kellogg Zeke Senior 1985
Kinney Kevin Junior 1984
Kittell Andrew Plebe 1983
Kroeplin Edward Cub 1982
Kurz Anthony Cub 1982
Lane Matthew Cub 1982
Lang Gordon Plebe 1983
Lawlor David Cub 1982
Lee John Plebe 1983
Lefebvre John Cub 1982
Lemery John Plebe 1983
Levi Andrew Cub 1982
Lorge Daniel Junior 1984
Madden Reese Cub 1982
Marconi Jason Senior 1985
Massey Damon Senior 1985
McClellan Derek Cub 1982
McFadden Stephen Cub 1982
Mcfee Edward Cub 1982
McNair Paul Senior 1985
McWhorter Jeremy Cub 1982
Meils John Junior 1984
Merrill Andrew Cub 1982
Merrill Drew Junior 1984
Midgley Frank Plebe 1983
Mitchell David Cub 1982
Moore Terry Plebe 1983
Moore E.P. III Cub 1982
Morgan Jeffrey Plebe 1983
Mugler Richard Cub 1982
Murphy Christopher Cub 1982
Murphy Barney Junior 1984
Mustard James Cub 1982
Nau David Cub 1982
Neuman Scott Senior 1985
Newbold William Junior 1984
Nkhereanye Tsele Plebe 1983
Nkhereanye Makara Plebe 1983
Norstrand Hans Cub 1982
O’Brien Timothy Cub 1982
O’Callaghan Daniel Cub 1982
O’Hara Sean Cub 1982
Patrick Drew Plebe 1983
Peck Jonathan Senior 1985
Perrone Vincent Plebe 1983
Perrone Vincent Senior 1985
Peterson Clark Cub 1982
Petrillo Gregory Cub 1982
Phillips Michael Cub 1982
Pietryka Michael Plebe 1983
Post Thomas Junior 1984
Prohl Bradley Cub 1982
Quattrocchi John Senior 1985
Rae Matt Junior 1984
Rankin Harley Cub 1982
Rankin Christopher Cub 1982
Raymond John Cub 1982
Rocque Jeff Junior 1984
Savarese Lawrence Plebe 1983
Schaffrick Brett Junior 1984
Schmidt David Cub 1982
Schneider Garrett Plebe 1983
Schoen-Rene Ernst Plebe 1983
Scott Robert Junior 1984
Shepherd Mark Cub 1982
Shipman Frank Plebe 1983
Siegle Jeff Senior 1985
Simpson David Cub 1982
Smallwood Trevor Cub 1982
Smith Brewster Cub 1982
Stabile Renato Senior 1985
Stant Alex Junior 1984
Stead Michael Plebe 1983
Stringer Lewis Cub 1982
Suhar Todd Cub 1982
Sweeney Sean Plebe 1983
Teich Scott Cub 1982
Thayer Christopher Plebe 1983
Thompson Jeffrey Cub 1982
Timm Christopher Cub 1982
Tomlinson Brian Junior 1984
Torpie Andrew Cub 1982
Uhl Sean Plebe 1983
Valentine David Junior 1984
Waite Timothy Plebe 1983
Walrath Peter Junior 1984
Walter Thomas Cub 1982
Ward Sean Cub 1982
Watermeier Aaron Plebe 1983
Way Eric Cub 1982
Webster Douglas Cub 1982
Weier Stuart Cub 1982
Whaling Tyler Cub 1982
Wharton Todd Junior 1984
Wingett Ellis Plebe 1983
Winters Bradford Senior 1985
Winzinger Alois Cub 1982
Wycall Brian Plebe 1983
Yuan Phillip Plebe 1983
Zimmerman Andrew Plebe 1983

 

 

NY Education Web Design